İNSAN KAYNAKLARI

Biyolojik Bilimler Araştırma Geliştirme ve Üretim A.Ş.’de Kariyer:


Şirketimizin kurum kültürüne uyum sağlayacak, çağdaş gelişme ve yenilikleri takip ederek kurumumuzu daha ileriye taşımamızda, çalışma, bilgi, yetenek ve sahip olduğu niteliklerle bizlere eşlik edecek yeni arkadaşları aramızda görmek istiyoruz.

Biyolojik Bilimler Araştırma Geliştirme ve Üretim A.Ş.’ye bağlı Düzen Laboratuvarları’nın merkez ve şube organizasyonları ile diğer kuruluşlarımızda bizimle beraber çalışmak isteyenler Genel Başvuru ya da Açık Pozisyonlar linklerini takip ederek özgeçmişlerini bize ulaştırabilirler. Özgeçmişleriniz bir yıl süre ile özgeçmiş bankamızda kayıtlı tutulmaktadır. Tarafımıza ulaşan tüm özgeçmişler incelenmekte ve personel ihtiyacı oluştuğu dönemlerde de kayıtlarımızdaki mevcut özgeçmişler öncelikli olarak değerlendirmeye alınmaktadır.

Nasıl Başvurabilirim?

Genel Başvuru Kanalları:

Grubumuzda bizlerle beraber çalışmayı arzu edenler, aşağıdaki yöntemlerle bize özgeçmişlerini ulaştırabilirler:

  • basvuru@duzen.com.tr mail adresi aracılığıyla,
  • On-line başvuru formunu doldurarak,
  • Tunus Caddesi No.95 Kavaklıdere ANKARA adresinde yer alan merkez şubemize şahsen gelerek.

(Yapılan başvurular, sistemimizde bir yıl süreyle saklanmaktadır.)

Açık Pozisyonları Göster

Staj Başvurusu:

Küresel salgın kapsamında alınan önlemler ve iş planlamaları doğrultusunda 2020 yılı staj dönemi için kontenjanımız bulunmamaktadır.

Sağlık Meslek Lisesi, Sağlık Meslek Yüksek Okullarının ilgili bölümleri ile üniversitelerin Fen-Edebiyat fakülteleri ve Gıda, Çevre, Kimya Mühendisliği bölümlerinde okuyarak, Düzen Laboratuvarları ve Düzen – Norwest Çevre ve Gıda Laboratuvarı’nda staj yapmak isteyenlerde aranan koşullar ve uyulması gereken esaslar:

  • Staj için öğrencinin eğitiminin devam ediyor olması şartı aranmaktadır. Mezuniyet sonrası bilgi ve görgü artırmak isteyenler stajyer olarak kabul edilmemektedir.
  • Başvuru için öğrencinin devam etmekte olduğu eğitim kurumundan mecburi ya da gönüllü olarak staj yapmak istediğine dair kurumumuz adına yazılmış talep yazısı getirmesi gerekmektedir.
  • Başvuruları Tunus Caddesi No.95 Kavaklıdere ANKARA adresinde yer alan merkez şubemize şahsen gelerek ya da insankaynaklari@duzen.com.tr adresinden yazılı olarak yapabilirsiniz. Staj başvuruları içinde bulunulan yılın 01 – 15 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşmektedir. Başvuru yapmak isteyen öğrencilerin bu tarihler arasında staja başlayacağı tarih ve staj yapmak istediği birim hakkında kurumumuzun staj koordinatörü ile ön görüşme yapması gerekmektedir (başvuru sırasına göre stajyer aday listesi hazırlanır).
  • Stajyer adaylarının 15 Mayıs – 15 Haziran tarihleri arasında yapılacak son görüşmelerinin ardından, kabul edilen adaylar için okullarının Staj Koordinatörlüklerine kabul yazısı gönderilir.
  • 15 Haziran – 01 Eylül tarihleri arasında stajyer adaylarının okudukları bölüm ve staj yapmak istedikleri birim talepleri dikkate alınarak analitik birimlere yerleştirmeleri yapılır ve staj tarihleri tespit edilir.
  • Aday stajyerler staj tarihinden üç gün önce çağırılarak bilgilendirilir.