KURBAN BAYRAMI TATİLİ ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
KURBAN BAYRAMI SÜRESİNCE Numune Kabulü ve ‘’ACİL‘’ testlere cevap vermek üzere TUNUS MERKEZ ŞUBEMİZ 08.30 – 17.00 SAATLERİNDE HİZMETİNİZDE OLACAKTIR.

COVID-19 HASTALIĞI KAPSAMINDA RUTİN ÇALIŞMA PROGRAMINA ALINAN TESTLERİMİZ
Laboratuvar içi verifikasyon çalışmalarımızı tamamlayarak uzun süredir çalışmaya hazır olduğumuz COVID-19 hastalığı kapsamındaki testlerimizi T.C Sağlık Bakanlığı’nın izni ile çalışmaya başlamış bulunuyoruz.

COVID-19 HASTALIĞI KAPSAMINDAKİ TESTLERİMİZ
COVID-19 hastalığı kapsamındaki testlerimiz T.C Sağlık Bakanlığı’nın iznini takiben tanı ve bağışıklık testleri adı altında rutin çalışma programına alınacaktır.

30-31 Mayıs Çalışma Saatlerimiz Hakkında
30-31 Mayıs 2020 Cumartesi-Pazar günleri için çalışma saatlerimizi bilgilerinize sunarız.

UNICEF UYARIYOR "ÖNÜMÜZDEKİ ALTI AYDA HER GÜN FAZLADAN 6000 ÇOCUK ÖLEBİLİR!"
Sağlık hizmetleri yetersiz ve kötü olan ülkelerde, COVİD-19 Pandemisinin, eğer gerekli tedbirler acilen uygulanmazsa çok yıkıcı olacağı konusunda yetkililer yeni uyarılarda bulunuyorlar.

Dünya Süt Günü
Süt doğumdan itibaren bir çok canlı için mükemmel bir besin kaynağıdır, her canlının sütü kendi yavrusunun ihtiyaçlarına göre farklılaşmaktadır.

Ramazan Bayramı Tatili Süresince Çalışma Saatlerimiz
Ramazan Bayramı tatili süresince Tunus Merkez şubemiz acil testler için hizmet vermeye devam edecektir.

16-19 Mayıs Çalışma Saatlerimiz
19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve öncesinde sokağa çıkma kısıtlaması uygulanan günlerde de hastalarımıza kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

KAWASAKI HASTALIĞI NEDİR?
En sık 18-24 aylık yaş döneminde görülen, Vücuttaki orta çaplı atardamarlarda genişlemelere (anevrizmalara) neden olabilen...

Başsağlığı
Laboratuvarlar Grubumuzun uzmanlarından Dr. Çağatay Kundak'ın sevgili babası, Gülay Kundak'ın kıymetli eşi İzzet Ulvi Kundak hakkın rahmetine kavuşmuştur.

« Geri1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10İleri »
1 ile 10 arası (Toplam 300 Sonuç Bulundu)